Світильники внутрішнього освітлення

Світильник світлодіодний промисловий ДСУ 75

dsp 32

Світильник світлодіодний промисловий ДСУ 75 застосовується для освітлення виробничих приміщень, складів, логістичних центрів, підземних паркингів та може використовуватися в якості вуличних підвісних світильників.

Світильник світлодіодний ДБО 4.4

ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНЫЕ СВЕТОДИОДНЫЕ СВЕТИЛЬНИКИ ВНУТРЕННЕГО ОСВЕЩЕНИЯ

Світильник світлодіодний ДБО 4.4 призначений для освітлення під'їздів, сходів, службових приміщень, коридорів, підвалів, комор та інших допоміжних приміщень. Можливо використовувати для чергового та евакуаційного освітлення.

Світильник світлодіодний ДБО 13.2

ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНЫЕ СВЕТОДИОДНЫЕ СВЕТИЛЬНИКИ ВНУТРЕННЕГО ОСВЕЩЕНИЯ

Світильник світлодіодний ДБО 13.2 розроблений для освітлення під'їздів, сходів, службових приміщень, підвалів, коридорів, комор та інших допоміжних приміщень.

Світильник світлодіодний промисловий ДСУ 120

dsp 32

Світильник світлодіодний промисловий ДСУ 120 застосовується для освітлення виробничих приміщень, складів, логістичних центрів, підземних паркингів та може використовуватися в якості вуличних підвісних світильників.

Світильник світлодіодний ДБО 8.8

ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНЫЕ СВЕТОДИОДНЫЕ СВЕТИЛЬНИКИ ВНУТРЕННЕГО ОСВЕЩЕНИЯ

Світильник світлодіодний ДБО 8.8 призначений для освітлення під'їздів, сходів, службових приміщень, коридорів, підвалів, комор та інших допоміжних приміщень. Також використовується для чергового та еваукаційного освітлення.