Наше підприємство

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Багатопрофільне підприємство" АТІЛОС "" - засновано в лютому 1993 року. Весь період своєї діяльності, підприємство займалося розробкою і виробництвом високотехнологічної продукції виробничо-технічного призначення. ТОВ «АТІЛОС» є одним з лідерів по виробництву світлотехнічної продукції розробленої на основі світловипромінювальних діодів. Наша продукція, світлодіодні світлофори та освітлювальні прилади, відрізняються високою якістю і відповідають сучасним технічним і технологічним вимогам.

    До складу підприємства входять - конструкторський і технологічний відділи, служби маркетингу і якості, виробничі ділянки комплектування, складання, електромонтажу і регулювання, випробувальна лабораторія. Фахівці підприємства мають високу кваліфікацію і необхідний досвід роботи в галузі електроніки та світлотехніки. Виробнича площа складає більше 1100 кв.м.

    У своїй діяльності ТОВ "АТІЛОС" постійно орієнтується на задоволення потреб і очікувань споживачів. На підприємстві розроблена, впроваджена і сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008) система менеджменту якості.

    Підприємство нагороджувалося Дипломом Лауреата Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота Фортуна», є неодноразовим переможцем і лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», а так само переможцем конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар року». ТОВ «АТІЛОС» Лауреат національного етапу 2-го конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.