Освітлення історичної частини міста Чернігова

 2020

Вже не перший рік наше підприємство долучається до робіт по покращенню освітлення історичної частини міста.

Фахівцями конструкторського відділу підприємства було спроектовано і розроблено, відповідно до вимог замовника, джерела світла, вмонтовані в світильники, що освітлюють реконструйований “Вал”. Згідно з проектом міста, нашим підприємством були створені і максимально ефективно та технічно правильно вмонтовані відповідні джерела світла в світильники. Вони стали не лише окрасою цієї історичної частини міста, а й якісним, енергоефективним та економічно вигідним елементом освітлювальної системи.

 2020

Крім того нашими фахівцями розроблено та встановлено світильники, які освітлюють тротуарні доріжки. Вони створюють комфортне м`яке освітлення, окреслюючи межу пішохідної зони. Світильник виконано в такому вигляді, який унеможливлює їх випадкове ушкодження як комунальними службами так і вандалами.

 2020

Особлива гордість нашого підприємства - це світильники для підсвітки старовинних гармат, розроблені працівниками конструкторського бюро. Освітлювальні елементи були виконані відповідно до технічних вимог замовника, і в темну пору доби підкреслюють історичні форми візитівок міста.

 2020

Ми працюємо, щоб робити наші міста комфортнішими.